Karola Chuchla Fotografia
POZNAJMY SIĘ

Pewnie gdybym chciała wyjść na dostępną tylko dla wybranych profesjonalistkę, wszystkie zawarte tutaj informacje napisałabym w 3 osobie liczby pojedynczej, dodała jakiś górnolotny cytat o fotografii, a wszystko to z obowiązkowym patosem, powagą i całą resztą.. Ale cóż, nic z tego!

Nazywam się Karola i chociaż mało kto wie ile mam lat czy jak dokładnie wyglądam, to ludzie z pewnością kojarzą mnie po nietypowym poczuciu humoru czy pisaniu o mało istotnych rzeczach jak na przykład ta, że zakładając buty, zawsze zaczynam od lewego; wchodząc do sklepu za każdym razem biorę drugi z kolei produkt z półki; książki czytam od końca, a przyjaciele z pewnością nienawidzą mnie za spoilerowanie im filmów.

Oprócz robienia zdjęć, mogę pochwalić się tak mało ambitnymi talentami jak jazda na rowerze bez trzymania kierownicy czy obracanie naleśników na patelni bez użycia szpatułki.

Godzinami mogłabym też oglądać serial „Przyjaciele”, czytać książki i przeglądać wszystkie zdjęcia tego świata, a gdyby tylko płacili mi od każdego zobaczonego, pewnie byłabym już milionerką. Ale nie płacą, ja nie jestem milionerką, choć mam to ogromne szczęście robić coś, co uwielbiam – sesje.

Działam na terenie całego kraju, a spotkać można mnie głównie w Krakowie i Rzeszowie. Wyjazdy i podróże nie są mi jednak straszne, więc w przypadku, gdy mieszkasz na końcu świata, ale zaprosisz mnie do siebie – przybędę!

Jeśli tylko masz jakieś pytania, zastanawiasz się nad współpracą czy po prostu chcesz się przywitać, możesz skontaktować się ze mną przez zakładkę „napisz do mnie”, bezpośrednio na podanego niżej maila lub telefonicznie.

Dziękuję za poświęcony mi czas, a jeśli ciągle Ci mało i zechcesz pobawić się w małego szpiega, to śmiało możesz kliknąć w poniższe linki, by zobaczyć:


BLOGINSTAGRAMREFERENCJEDEVIANTARTKONTAKT:
kontakt@kchuchla.pl
+48 784 526 051